قالب وردپرس
خانه / AMC / تهدید طرفداران سریال مردگان متحرک به عدم تماشای سریال

تهدید طرفداران سریال مردگان متحرک به عدم تماشای سریال

طرفداران سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) سازندگان را به عدم تماشای این سریال تهدید کردند.

انتشار اخبار درباره خروج اندرو لینکولن، بازیگر شخصیت اصلی این فیلم باعث شده تا طرفداران دست به تهدید بزنند.

در پی انتشار خبرهایی مبنی بر خروج اندرو لینکولن، بازیگر شخصیت ریک گرایمز از سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، طرفداران این سریال در صفحات مجازی ازجمله توییتر دست‌‌به‌کار شده و سازندگان را به عدم تماشای این سریال تهدید کردند. به‌نظر می‌رسد آنها نمی‌خواهند شخصیتی که از فصل اول در این سریال حضور داشته و از تماشای ماجراجویی‌هایش لذت برده‌اند، از سریال خداحافظی کند. در مقابل شبکه AMC نیز درباره خروج لینکولن مطمئن است چراکه قصد دارد تا با افزایش حقوق نورمن ریداس، بازیگر شخصیت دریل وی را به رهبر داستان این سریال تبدیل کند. همبازی اندرو لینکولن، لارن کوهن نیز که از فصل دوم نقش شخصیت مگی را ایفا می‌کرد قرار است در فصل نهم در تعداد قسمت‌های کمتری به‌ایفای نقش بپردازد چراکه برسر بهبود قرارداد خود با سازندگان این سریال به مشکل برخورد کرده است.

یکی از موارد دیگری که باید به آن توجه داشت این است که فصل هشتم سریال «مردگان متحرک» همانند فصل‌های قبل آن محبوبیت و جذابیت را نداشته و با افت زیاد تماشاچی مواجه بوده است که این ضربه بدی به سریال وارد کرد. به باور تماشاچیان حتی اگر اندرو لینکولن و لارن کوهن نیز در سریال باقی بمانند، «مردگان متحرک» آن جذابیت قبل را نخواهد داشت و حضور یا عدم حضور آنها تاثیر چندانی نخواهند داشت. حال باید منتظر بود و دید که آیا این اعتراضات تاثیری خواهد داشت و شبکه AMC می‌تواند بعد از فصل نهم لینکولن را در سریال نگه دارد یا خیر. نظر شما دراینباره چیست؟ آیا با ماندن لینکولن به عنوان بازیگر شخصیت اصلی در این سریال موافقید یا همانند بسیاری از افراد عقیده دارید که «مردگان متحرک» جذابیت خود را از دست داده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته تهدید طرفداران سریال مردگان متحرک به عدم تماشای سریال اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: mani

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

سیلوستر استالونه با نقش راکی خداحافظی کرد

سیلوستر استالونه با نقش راکی خداحافظی کرد وی با انتشار ویدیویی در صفحه ایستاگرام خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *